Promocje
KAMERA IP KENIK KG-2130D-I (2.8MM)
KAMERA IP KENIK KG-2130D-I (2.8MM)
499,99 zł 419,99 zł
szt.
KAMERA IP DAHUA IPC-HFW1431T-ZS-2812-S4
KAMERA IP DAHUA IPC-HFW1431T-ZS-2812-S4
1 415,73 zł 1 099,99 zł
szt.
REJESTRATOR IP DAHUA NVR5432-4KS2
REJESTRATOR IP DAHUA NVR5432-4KS2
5 334,51 zł 3 999,00 zł
szt.

Szukasz prostego i skutecznego monitoringu? Kamery z Wi-Fi wyposażone w kartę sieciową umożliwiają podłączenie do lokalnej sieci w sposób bezprzewodowy. Takie rozwiązanie pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze na tworzeniu skomplikowanej instalacji kablowej oraz uniknąć licznych dziur i przewiertów w ścianach. Kamery bezprzewodowe najczęściej wybierane są ze względu na prostą instalację oraz możliwość obsługi poprzez dedykowaną aplikację na telefon. Kamery z modemem GSM umożliwiają instalację karty SIM, która zapewnia dostęp do internetu w miejscach z ograniczonym dostępem do sieci bezprzewodowej. 

Kamery Bezprzewodowe

PANEL SOLARNY REOLINK CZARNY PANEL SOLARNY REOLINK CZARNY
Producent: Reolink
Cena: 134,00 zł
cena brutto
szt.
zobacz więcej
PANEL SOLARNY REOLINK BIAŁY PANEL SOLARNY REOLINK BIAŁY
Producent: Reolink
Cena: 134,00 zł
cena brutto
szt.
zobacz więcej
KAMERA IP REOLINK ARGUS ECO-BIAŁA KAMERA IP REOLINK ARGUS ECO-BIAŁA
Producent: Reolink
Cena: 379,00 zł
cena brutto
szt.
zobacz więcej
KAMERA BEZPRZEWODOWA REOLINK ARGUS 2 KAMERA BEZPRZEWODOWA REOLINK ARGUS 2
Producent: Reolink
Cena: 499,00 zł
cena brutto
szt.
zobacz więcej

Kamery z Wi-Fi

Kamery wifi posiadają wbudowaną kartę sieciową pozwalającą na bezprzewodowe połączenie z lokalną siecią internetową. Charakteryzują się niewielkimi gabarytami oraz przykręcaną anteną zwiększającą zasięg modemu. Najczęściej spotykane są w obudowie kopułkowej, tubowej lub wolnostojącej, ale występują też modele obrotowe lub z podstawą magnetyczną. W większości kamer bezprzewodowych znajdziemy slot na kartę pamięci microSD, która pozwoli na zapis rejestrowanego obrazu lub zdarzeń w zależności od ustawionego harmonogramu pracy. Przemysłowe kamery wi-fi z powodzeniem można skonfigurować do współpracy z rejestratorem IP (NVR). Należy również pamiętać, że w miejscu instalacji musi być możliwość podłączenia kamery do prądu.

Kamery z modemem GSM / 4G / LTE

Kamery z modemem GSM posiadają slot na kartę SIM, co umożliwia bezpośrednią transmisję danych do sieci. Jest to powszechnie stosowane rozwiązanie w miejscach, gdzie nie ma dostępu do internetu lub jest on mocno utrudniony. Najczęściej wybierane są do monitoringu placów budowy lub działek rekreacyjnych. Kamery GSM działają niezależnie, a podłączenie ich do rejestratora w większości przypadków jest nie możliwe. Do ich obsługi wykorzystuje się dedykowaną aplikację dostarczaną przez producenta. 

Kamery z akumulatorem

To w 100% bezprzewodowe kamery, które łączą w sobie wszystkie zalety kamer Wi-Fi i GSM. Dodatkowym atutem jest wbudowany akumulator, który w trybie nagrywania z detekcją ruchu wystarczy na kilkanaście dni pracy. Co jakiś czas kamerę trzeba będzie doładować - możemy do tego wykorzystać przedłużacz, powerbank'a lub dedykowany panel fotowoltaiczny, który sprawi, że kamera stanie się całkowicie bezprzewodowa i bezobsługowa. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl