SERWIS

Profesjonalny serwis i montaż

 

 

Instalujemy, montujemy, serwisujemy, naprawiamy i usprawniamy obecnie zainstalowane systemy monitoringu CCTV i systemy alarmowe SSWiN. Kompleksowo zajmujemy się doborem odpowiedniego sprzętu. Wykorzystujemy poprowadzone połączenia kablowe lub tworzymy kompletną, nową instalację od podstaw w najnowocześniejszej, obecnie dostępnej technologii na rynku. Wykonujemy pogwarancyjne przeglądy okresowe oraz bieżącą konserwację urządzeń. Przed przystąpieniem do instalacji; umawiamy wizję lokalną w miejscu montażu i dobieramy odpowiedni sprzęt. Naszym klientom oferujemy bezpłatne telefoniczne wsparcie techniczne i pomoc w konfiguracji. Masz pytania do naszego serwisu? Skontaktuj się z nami!

 

Dopasowane usługi montażowe

 

Bezpłatne doradztwo

Profesjonalnie i bezpłatnie dobierzemy sprzęt oraz niezbędne podzespoły do samodzielnej instalacji, naprawy lub wymiany systemu.

Indywidualna wycena

Przygotujemy indywidualną wycenę sprzętu oraz jeśli potrzebujesz - ofertę montażu popartą wizją lokalną specjalisty w miejscu instalacji systemu.

Na każdą kieszeń

Dopasujemy system do Twoich funduszy i potrzeb. Możemy przygotować ofertę "ekonomiczną", "optymalną"
lub "dla wymagających".

Gwarancja

Na wykonane przez nas usługi montażowe i zainstalowany sprzęt udzielamy gwarancji oraz oferujemy wsparcie posprzedażowe.

Jak skorzystać z naszych usług montażowych?

1. Skontaktuj się z naszą pomocą techniczną

Zadzwoń, wyślij zapytanie ofertowe e-mailem, bądź formularzem kontaktowym lub odwiedź nasz punkt sprzedaży i przedstaw nam swoje oczekiwania. Przygotujemy wstępną kalkulację cenową i przedstawimy podstawowe różnice w funkcjonalności systemów.

2. Rezerwacja terminu wizji lokalnej

Zarezerwuj wygodny termin wizji lokalnej w miejscu instalacji. Nasz specjalista sprawdzi możliwości montażowe, a następnie dobierze odpowiednie podzespoły i niezbędne akcesoria do poprawnego montażu. Wizja lokalna traktowana jest jako usługa, za którą pobieramy niewielką opłatę za poświęcony czas.

3. Przygotowanie i akceptacja oferty

Na podstawie wizji lokalnej przygotujemy i prześlemy indywidualną ofertę ze szczegółową wyceną na sprzęt i usługi montażowe. Ze względu na ciągle zmieniające się ceny oraz dostępność konkretnych modeli - oferta będzie aktualna przez 7, 14 lub 30 dni. W tym czasie, będziemy czekać na akceptację z Twojej storny.

4. Realizacja zamówienia i montaż

Po akceptacji przesłanej przez nas oferty - kompletujemy sprzęt oraz niezbędne podzespoły, a następnie rezerwujemy dogodny termin instalacji (średnio w przeciągu 14 dni od akceptacji oferty).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl