Specjalna oferta dla mieszkańców Marek

Kamery i rejestratory do monitoringu

Monitoring - Kamery - Rejestratory

Jesteś z Marek? Szukasz systemu monitoringu do swojej firmy, a może chcesz zabezpieczyć dom? W naszej ofercie posiadamy najwyższej jakości kamery i rejestratory renomowanych producentów. Wybierz jeden z gotowych zestawów lub skontaktuj się z nami i zapytaj o bezpłatną ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb!

Zapewniamy kompleksowy montaż nowego systemu monitoringu lub naprawę i usprawnienie obecnie zainstalowanego. Korzystając z naszych usług otrzymasz szczegółową wycenę, indywidualne podejście i dostawę gratis!  Gwarantujemy terminowość, posprzedażową opiekę serwisową, pomoc telefoniczną oraz 100% satysfakcję!

Telefon

505 660 661

Adres

Warszawa, ul.Płowiecka 42

E-mail

biuro@rekorder.pl

Warszawa

ul. Płowiecka 42

Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00

Soboty - Nieczynne

Otwock

ul. Świderska 7

Poniedziałek - Piątek - 09:00 - 17:00

Soboty - 10:00 - 14:00

Kamery do monitoringu

Duży wybór sprzętu do monitoringu

By sprostać wymaganiom naszych klientów oferujemy kamery: kopułkowe, tubowe, specjalistyczne i ukryte. Posiadamy rejestratory do monitoringu wspierające wszystkie dostępne technologie (IP, Analogowe, AHD, HD-TVI, HD-CVI) z zapisem w rozdzielczości od FullHD do nawet 8K. W naszym sklepie internetowym znajdą państwo szeroki asortyment i najwyższej jakości produkty czołowych producentów. Współpracujemy z takimi firmami jak Dahua, Hikvision, UNV, Kenik, Satel, GetFort, Reolink, BCS, Taindy oraz CamSAT, więc przygotujemy konkurencyjną ofertę opartą o wyjątkowe rabaty.

Montaż monitoringu

Montaż i serwis monitoringu

Kompleksowo zajmujemy się doborem odpowiedniego sprzętu. Instalujemy, montujemy, serwisujemy, naprawiamy i usprawniamy obecnie zainstalowane systemy telewizji przemysłowej. Wykorzystujemy poprowadzone połączenia kablowe lub tworzymy kompletną, nowoczesną instalację od podstaw, zachowując przy tym najwyższy poziom jakości i estetyki. Profesjonalnie doradzimy oraz pomożemy rozplanować Twoją instalację.

Na podstawie schematu budynku lub zdjęcia satelitarnego – przygotujemy projekt, który uwzględni wielkość przetwornika, ogniskową obiektywu, kąt widzenia oraz sugerowaną wysokość montażu kamery w celu eliminacji niestrzeżonych miejsc.

Aplikacja do monitoringu

Monitoring z aplikacją w telefonie

Oferowane przez nasz urządzenia to nowoczesna technologia cyfrowa zapewniająca wiele możliwości i udogodnień. Dzięki nim możesz cieszyć się najwyższą jakością nagrania, zdalnym podglądem na żywo oraz możliwością odtwarzania w telefonie, tablecie i komputerze! Ofertowane przez nas kamery oferują wiele dodatkowych funkcji takich jak: detekcja ruchu, inteligentna analiza obrazu IVS, wtargnięcie w obszar, przekroczenie linii oraz wykrywanie człowieka lub pojazdu. O wszystkich zdarzeniach możesz otrzymać natychmiastowe powiadomienie! Wystarczy zainstalować aplikację!

Dwa sposoby

Jak otrzymać wycenę?

Formularz wyceny

1. Wypełnij formularz wyceny monitoringu

Wypełnij przygotowany przez nas formularz, który pozwoli nam przygotować ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb i otrzymaj niezobowiązującą wycenę swojej instalacji. Możesz też wysłać proste zapytanie przez e-mail.

Wizja lokalna

2. Umów się na wizję lokalną!

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo i umów termin wizji lokalnej. Nasz specjalista przyjedzie i sprawdzi możliwości montażowe, a Ty otrzymasz ofertę szytą na miarę! Wizja lokalna jest usługą odpłatną, a jej kwota uzależniona jest od lokalizacji.