Strona główna » Sklep » Dysk HDD Seagate SkyHawk AI ST12000VE003 12TB
e3d56857c7c456c316f6e6fd36a59f7f
Powrót do listy produktów
c8e423188874d33ffa2ab79534706ae5
Dysk HDD Seagate SkyHawk AI ST12000VE003 12TB
45 w magazynie
Porównaj
Dodaj do ulubionych
SKU: 52777 Kategorie: Dyski Twarde, Monitoring, Nośniki danych Marka: SEAGATE
  • Opis
  • Opinie (0)
Opis
Model: ST12000VE003
Dysk HDD do rejestratora SEAGATE SkyHawk AI ST12000VE003 12TB – Najważniejsze cechy
  • Dysk HDD Seagate SkyHawk AI 12 TB
  • Jednoczesna obsługa do 64 kamer w jakości HD
  • Minimalizuje liczbę utraconych klatek
  • Redukuje przestoje
  • Obciążenia robocze klasy korporacyjnej na poziomie 550 TB/rok zapewniające wysoką niezawodność
Dysk HDD do rejestratora SEAGATE SkyHawk AI ST12000VE003 12TB – Specyfikacja techniczna
Pojemność 12 TB
Numer modelu standardowego ST12000VE0003
Interfejs SATA 6 Gb/s
Cechy i wydajność
Liczba obsługiwanych kieszeni dyskowych 16+
Strumienie AI 32
Obsługa kamer w jakości HD Do 64
Czujniki RV Tak
Maks. średnia szybkość transmisji, śr. zewn. (MB/s) 235 MB/s
Pamięć podręczna (MB) 512
Niezawodność/spójność danych
Odporność na matowienie Tak
Cykle ładowania/rozładowania 300000
Nieodwracalne błędy odczytu na odczytane bity, maksymalnie 1 na 10E15
Liczba godzin pracy rocznie (24×7) 8760
Limit obciążenia pracą (WRL) 550
Współczynnik MTBF 1 500 000 h
Zarządzanie energią
Typowy prąd rozruchu (12 V, A) 1.8
Średni pobór mocy w trybie pracy (W) 6,9 W
W stanie spoczynku, średnio (W) 4,9 W
W stanie gotowości/uśpienia, typowo (W ) 1,2/1,2
Tolerancja napięcia (5V) ±5%
Tolerancja napięcia (12V) ±10%
Środowisko pracy/temperatura
Podczas pracy (min. temp. otoczenia, °C ) 5
Podczas pracy (obudowa dysku, maks. temp. °C) 70
W stanie spoczynku (min. temp. otoczenia, °C) -40
Parametry fizyczne
Wysokość (mm/cale, maks.) 26,11 mm/1,028cale
Szerokość (mm/cale, maks.) 101,85 mm/4,01cale
Głębokość (mm/cale, maks.) 146,99 mm/5,787cale