Strona główna » Sklep » Kamera 4W1 DAHUA HAC-HFW1200T-0280B-BLACK
Kamera HDCVI DAHUA HAC-HDW1200M-0280B
Powrót do listy produktów
Kamera 4W1 DAHUA COOPER HAC-B1A21-0360B
Dahua
Kamera 4W1 DAHUA HAC-HFW1200T-0280B-BLACK
4 w magazynie
Porównaj
Dodaj do ulubionych
SKU: 20258 Kategoria: Monitoring
Opis
KAMERA 4W1 DAHUA HAC-HFW1200TP-0280B-BLACK
Najważniejsze cechy
Najważniejsze cechy
  • Przetwornik 1/2.7 2Megapixel CMOS
  • Ilość klatek 25/30 kl/s@1080P, 25/30/50/60 kl/s@720P
  • Mechaniczny filtr podczerwieni ICR
  • 2D-DNR, BLC, HLC, D-WDR, AGC
  • Obiektyw: 2.8mm
  • Maksymalny zasięg reflektora IR do 20m
  • Stopień ochrony IP67
  • Zasilanie DC12V±20%
Przeznaczenie
Kamera może służyć do monitoringu np. magazynów, parkingów, hurtowni, szkół, przedszkoli itp.
Przeznaczenie
Kamera marki Dahua DH-HAC-HFW1200TP-0280B jest przeznaczona do różnorodnych zastosowań zewnętrznych. Obudowa pozwala na montaż zarówno na suficie, jak i na ścianie. Kamera oparta jest na przetworniku obrazu najwyższej jakości uzyskując rozdzielczość 2 MPX. Pozwala to na rozpoznanie wielu szczegółów oraz identyfikację osób. Urządzenie wyposażone jest w obiektyw 2.8mm, co daje nam szeroki kąt widzenia kamery w celu skutecznego nadzoru. Wbudowany reflektor podczerwieni o zasięgu do 20m zapewnia widoczność również w całkowitej ciemności umożliwiając obserwację w nocy.
Transmisja Sygnału
Transmisja trzech sygnałów jednym przewodem
Technologia HD-CVI daje możliwość puszczenia sygnału wideo, audio oraz sterowania jednym przewodem.
Porównanie rozdzielczości
Ogniskowa obiektywu
ICR – Mechaniczny Filtr Podczerwieni
Klasa szczelności
Wymiary
Specyfikacja techniczna
  • Standard: HD-CVI
  • Przetwornik: 1/2.7 ” CMOS
  • Wielkość matrycy: 2Mpx
  • Rozdzielczość: 1920 x 1080 – 1080p
  • Obiektyw: 2.8mm
  • Kąt widzenia: 103°
  • Stosunek sygnał/szum (S/N): > 60 dB
  • Zasięg oświetlacza IR: 20 m
  • Regulacja mocy oświetlacza IR: Automatyczna
  • Zasilanie: 12V DC ±25% DC ±25%
  • Obudowa: Compact, Metalowa, Aluminium
  • Kolor: Biały
  • Klasa szczelności: IP67
  • Temperatura pracy: -40 °C – 60 °C
  • Waga: 0.42 kg
  • Producent / Marka: DAHUA
  • Gwarancja: 3 lata
  • Wymiary: Ø 70 x 165 mm176mm×72.4mm×72.5mm (6.93″×2.85″×2.85″)
Wybrane funkcje
  • 2D-DNR – Cyfrowa redukcja szumu w obrazie
  • Tryb dzień/noc (color/b&w/auto)
  • Automatyczny balans bieli
  • AGC – Automatyczna regulacja wzmocnienia obrazu
  • BLC – kompensacja światła wstecznego (tła)
Informacje dodatkowe
Rodzaj przetwornika
CMOS
Wielkość przetwornika
1/2.7''
Pobór prądu
260 mA
Widoczność w nocy
20 m
Typ kamery
Zewnętrzna/wewnętrzna
Rozdzielczość
1920×1080
Ogniskowa obiektywu
2.8mm
Wbudowany obiektyw
Tak
Mechaniczny filtr podczerwieni
Tak
Wbudowany reflektor podczerwienii
WDR
Nie
Balans bieli
Klasa szczelności
IP67
Klasa odporności
Nie dotyczy
Wymiary przedmiotu
176mm×72.4mm×72.5mm (6.93"×2.85"×2.85")
Czułość przetwornika
0.02Lux/F1.85, 30IRE, 0Lux IR on
Audio
Nie
2DNR
3DNR
DWDR
HLC
BLC
AGC
Menu OSD
Zasilanie kamery
12V DC ±25%