Strona główna » Sklep » Kamera HDCVI DAHUA HAC-HDW1200M-0280B
Kamera IP TIOC 2.0 DAHUA IPC-HDW3549H-AS-PV-0280B-S3
Powrót do listy produktów
Kamera 4W1 DAHUA HAC-HFW1200T-0280B-BLACK
Dahua
Kamera HDCVI DAHUA HAC-HDW1200M-0280B
3 w magazynie
Porównaj
Dodaj do ulubionych
SKU: 18831 Kategoria: Monitoring
Opis
KAMERA HDCVI DAHUA HAC-HDW1200MP-0280B
Najważniejsze cechy
  • Rozdzielczość 1080P@30 kl./s
  • Stały obiektyw 2,8 mm (kąt widzenia 103 °)
  • Maks. Długość IR 30 m, Smart IR
  • Szybka instalacja gałki ocznej oszczędza czas instalacji
  • Możliwość przełączania CVI / CVBS / AHD / TVI
  • IP67, DC12V
Najważniejsze cechy
Przeznaczenie
Kamera może służyć do monitoringu np. magazynów, parkingów, hurtowni, szkół, przedszkoli itp.
Kamera marki Dahua DH-HAC-HDW1200MP-0280B jest przeznaczona do różnorodnych zastosowań zewnętrznych. Obudowa pozwala na montaż zarówno na suficie, jak i na ścianie. Kamera oparta jest na przetworniku obrazu najwyższej jakości uzyskując rozdzielczość 2 MPX. Pozwala to na rozpoznanie wielu szczegółów oraz identyfikację osób. Urządzenie wyposażone jest w obiektyw 2.8mm, co daje nam szeroki kąt widzenia kamery w celu skutecznego nadzoru. Wbudowany reflektor podczerwieni o zasięgu do 30m zapewnia widoczność również w całkowitej ciemności umożliwiając obserwację w nocy.
Transmisja Sygnału
Transmisja Sygnału
Transmisja trzech sygnałów jednym przewodem
Technologia HD-CVI umożliwia transmisję sygnału wideo, audio oraz sterowania jednym przewodem.
Porównanie rozdzielczości
Porównanie rozdzielczości
Ogniskowa obiektywu
Ogniskowa obiektywu
Specyfikacja techniczna
Standard: HD-CVI / PAL
Przetwornik: 1/2.7″ CMOS
Wielkość matrycy: 2.1Mpx
Rozdzielczość: 1920 x 1080 – 1080p
1280 x 720 – 720p
Zasięg oświetlacza IR: 30m
Regulacja mocy oświetlacza IR: Automatyczna
Obiektyw: 2.8mm, F1.2
Kąt widzenia: 103°
Współpraca z oświetlaczem IR: ICR – Mechaniczny filtr podczerwieni
Stosunek sygnał/szum (S/N): > 65dB
Wyjście wideo: HD-CVI / CVBS, 1Vpp / 75Ω
Wybrane funkcje: D-WDR – Szeroki zakres dynamiki oświetlenia
2D-DNR – Cyfrowa redukcja szumu w obrazie
ICR – Mechaniczny filtr podczerwieni
BLC/HLC – kompensacja światła tła / silnego światła
Mirror – Odbicie lustrzane obrazu
Strefy prywatności
Automatyczny balans bieli
Menu ekranowe OSD: Menu OSD dostępne poprzez rejestrator DAHUA
Klasa szczelności: IP66
Zasilanie: 12V DC / 230mA
Obudowa: Dome, Aluminium
Wandaloodporna: tak
Kolor: Biały
Temperatura pracy : -40°C … 60°C
Waga: 0.27kg
Wymiary: Ø 94 x 80mm
Producent / Marka: DAHUA
Gwarancja: 3 lata
Wymiary
Informacje dodatkowe
Rodzaj przetwornika
CMOS
Wielkość przetwornika
1/2.7''
Widoczność w nocy
30 m
Rozdzielczość
1920×1080
2.8mm