Strona główna » Sklep » Switch PoE DAHUA PFS3006-4GT-60-V2
Switch PoE 4-portowy ATTE xPoE-4-11A-HS
Powrót do listy produktów
Switch PoE DAHUA PFS3106-4ET-60-V2
Dahua
Switch PoE DAHUA PFS3006-4GT-60-V2
14 w magazynie
Porównaj
Dodaj do ulubionych
SKU: 30285 Kategoria: Switche (PoE)
Opis
SWITCH DAHUA PFS3006-4GT-60-V2
Najważniejsze cechy:
Najważniejsze cechy:
  • 5 portów 10/100/1000 Mbps
  • Plug and play, bez konieczności konfiguracji
  • Konstrukcja bez wentylatora zapewnia cichą pracę
  • Możliwość połączenia z kamerą IP
  • Zgodność ze standardem IEEE802.3,IEEE802.3u,IEEE802.3X
  • 5 wskaźników LED wyświetlających status połączenia
Specyfikacja
  • Porty LAN:
  • 2 x RJ45 10/100/1000 Base-T – Uplink,
  • 4 x RJ45 10/100/1000 Base-T ( 1 x Hi-PoE + 3 x PoE (802.3af/at) )
  • Zarządzanie przez WWW / konsolę:
  • Diody LED:Power, PoE, Link/Act
  • Szybkość transmisji:10 / 100 / 1000 Mb/s : 2 Port LAN + 4 Porty LAN & PoE
  • Maksymalna sumaryczna moc:60 W
  • Tablica adresów MAC:2k
Wybrane cechy:
  • Tryb zasilania PoE : Urządzenie obsługuje 8 – pinowe zasilanie
  • Inteligentne zarządzanie wyjściowym stopniem mocy zasilacza
  • zabezpieczenie przed wyładowaniami atmosferycznymi i różnicami potencjałów pomiędzy urządzeniami
  • Certyfikaty:CE
  • Zasilanie:53 V DC / 1.22 A (zasilacz w komplecie)
  • Temperatura pracy:-10 °C … 55 °C
  • Waga:0.29 kg
  • Wymiary:130 x 85 x 26 mm
  • Producent / Marka:DAHUA
  • Gwarancja:3 lata
Informacje dodatkowe
Wymiary przedmiotu
130 x 85 x 26 mm
Rodzaj obudowy
Desktop
Procesor (chipset)
brak danych
Typ switcha
Niezarządzalny
Porty GigaEthernet
6
Liczba portów POE
4
Port konsoli
Nie
Prędkość transmisji switch
10 / 100 / 1000 Mb/s, 6 Portów LAN
Architektura switch
Gigabit Ethernet
Obsługa PoE
Tak
Producent
Dahua
Opinie (0)
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Podobne produkty
atte
Porównaj
Szybki podgląd
Dodaj do ulubionych
Dodaj do koszyka
Switch 3-portowy PoE ATTE xPoE-3-10
ATTE
Oceniono 0 na 5
pulsar
Szybki podgląd
Dodaj do koszyka
Switch PoE PULSAR SF116 16-PORTÓW (16xPoE + 2xUPLINK/2xSFP UPLINK)
Pulsar
Oceniono 0 na 5
getfort
Switch PoE GetFort 4FE x POE +2FE UPLINK 65W