Strona główna » Sklep » Adapter słupowy HIKVISION DS-1275ZJ-SUS
Uchwyt HIKVISION DS-1276ZJ-SUS
Powrót do listy produktów
Uchwyt HIKVISION DS-1473ZJ-155
Hikvision
Adapter słupowy HIKVISION DS-1275ZJ-SUS
113 w magazynie
Porównaj
Dodaj do ulubionych
SKU: 18841 Kategoria: Uchwyty
Opis
Adapter słupowy do montażu kamery przemysłowej przystosowany do obciążenia do 10 kg. Średnica od 67mm do 127mm. Wymiary 127×46×250mm. Waga około 1345g.
Informacje dodatkowe
Wymiary w mm (sz. x wys. x gł.)
127×46×250mm