Strona główna » Sklep » Uchwyt HIKVISION DS-1473ZJ-155
Adapter słupowy HIKVISION DS-1275ZJ-SUS
Powrót do listy produktów
Akumulator ALARMTEC BP 12V 7Ah
Akumulator ALARMTEC BP 12V 7Ah 68,00 zł
Hikvision
Uchwyt HIKVISION DS-1473ZJ-155
5 w magazynie
Porównaj
Dodaj do ulubionych
SKU: 23316 Kategoria: Uchwyty
Opis
Adapter naścienny. Pasuje do kamer: DS-2CD27x5FWD, DS-2CD27x3G0.
Dane techniczne:
  • Kolor: biały
  • Materiał: aluminium
  • Wymiary: Ø 155 mm × 183.5 mm × 240 mm